Hakkımızda

Agman A.Ş , 2013 yılında kuruldu. İlk tesisi olan Agman Ovacık Biyokütle Enerji olarak Lüleburgaz Kırklareli biyogaz tesisinde elektrik enerjisi ve gübre üretimi yapmaktadır.

2016 yılından itibaren grup şirket olarak yoluna devam eden Agman A.Ş genişleyen ekibiyle kurulduğu yıldan bu yana biyogaz üretimi sürecinde edindiği tecrübeyi iç pazarın ihtiyaçları doğrultusunda daha fazla kişiye yaymak; Türkiye’de yerli enerji kaynaklarının değerlendirilmesi, tarımda organik gübre kullanımının yaygınlaşması ve iyi tarım uygulamalarının gelişmesi adına çalışmalar yapmaktadır.

Biyogaz tesislerinin anahtar teslim kurulması ile ilgili tüm projelendirme, mühendislik, inşaat, ekipman temini ve devreye alma ve işletme danışmanlığı yapmaktadır. Proje finansman alternatifleriyle ile ilgili danışmanlık da verilmektedir.

Misyon

Çağdaş üretim teknolojileri ile Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığının azalmasına katkı sağlamak ve ileri teknoloji metodları ile tarımsal, hayvansal ve organik atıkların ülke ekonomisine geri kazanımında rol oynamak.

Vizyon

Temiz ve yaşanabilir bir gelecek için, enerji üretiminde çalışanları ile birlikte çevreci ve sürdürülebilir bir yol izlemek.